Erzurum Nakliyat Ambarı

Erzurum’daki nakliyat ambarları denildiğinde, akla ilk gelen firma olma özelliği taşımaktayız. Taşıma konusunda aklınıza gelen her tipte ürün, firmamızla birlikte güvenle taşınır. Taşıma hizmetinde en önemli konunun hız ve güvenlik olduğunu biliyoruz ve bu ilkelerle hareket ediyoruz. Erzurum Nakliyat Ambarı firmaları arasında bulunan şirketimiz, şehirler arası taşımacılık konusunda da sürekli hizmet sağlamaktadır. Firmamızın verdiği hizmetlerden bazılarını şu şekilde sıralamak mümkündür:

  1. Şehir içi nakliyat
  2. Şehirler arası nakliyat
  3. Asansörlü nakliyat
  4. Parça taşımacılığı

Bu hizmetlerin yanı sıra başka hizmetler de verilmektedir ancak en genel olarak bu şekilde sıralamak mümkündür. Erzurum taşımacılık konusunda şanslıdır çünkü firmamız bu bölgeye de hizmet vermektedir. Taşımacılık sırasında taşınan eşyalarınızın niteliği her ne olursa olsun, özen ve dikkatle işleminiz gerçekleştirilir. Bu sayede en hızlı çözüme en güvenli yoldan ulaşmış olursunuz. Şehirler arası ve şehir içi nakliyatta lider firma olma özelliği taşıyan şirketimiz, yılların verdiği tecrübeyle çalışmaktadır. Alanından uzman ekibimiz, taşıma işleminin her anında profesyonel hizmet vermektedir.

Erzurum Nakliyat Şirketleri:

Erzurum nakliyat ambarı içerisinde en geniş iş alanına sahip olan firmalardan biriyiz. Bu sebeple, eşyalarınızın taşınmasında ağımızın gücüne inanıyoruz. Erzurum ambarları İstanbul içerisinde de bulunmaktadır. İstanbul’da bulunan Erzurum ambarlar içerisinde de faaliyet alanı bulunan firmamız, şehirler arası taşımacılıkta kalitesini kanıtlamıştır. Hem şehir içi hem de şehirler arası taşımacılıkta işini profesyonellikle yapan firmamız, her zaman için müşteri memnuniyetini önde tutmaktadır. Müşteri memnuniyeti ilkemizi, ekspertiz hizmetimize ve sözleşmeye olan bağlılığımıza borçluyuz. Nakliyat hizmeti öncesinde imzalanan sözleşme, hem sizin taşıma konusunda soru işaretlerinizi giderir hem de taşıma sırasında gerçekleşecek prosedürlere karşı çalışanları korur. Beklenmedik durumların yaşanması durumunda, bu sözleşmede belirtilen maddeler yol gösterecektir. Bu sayede müşteriler sürpriz durumlarla karşılaşmazlar. Nakliye sırasında eşyalarınız güvenle taşınır. Eşyalarınızın niteliğine göre en doğru taşıma yöntemi kullanılır. Hem taşıma sırasında hem de taşıma öncesinde eşyalarınızın hasara uğraması ihtimali en aza indirgenir. Şehirler arası taşımada eşyalarınız, teslim alındığı andan teslim edilene kadar özenle taşınır.

Ara: 0535 455 85 88